Tváří letošního ročníku se stala Karolína Krézlová

Tváří letošního ročníku se stala Karolína Krézlová, herečka, modelka a návrhářka kolekce plavek a spodního prádla značky No Cage. Karolína nafotila hlavní vizuál pro květnový ročník LIFE IS FASHION.

[...]

Číst dál

Vstupenky v prodeji!

Předprodej vstupenek do divadla Royal na víkendový pop-up butik LIFE IS FASHION byl zahájen. Lístky můžete zakoupit přes Goout. Těšíme se na Vás! 

[...]

Číst dál

LIFE IS FASHION 2018

Další ročník prodejního pop-up butiku LIFE IS FASHION proběhne 25. - 27.3.2018 v Galerii Kritiků, Palác Adria v Jungmannově ulicic v Praze 1. Přihlášky pro vystavující návrháře budou k dispozici zde od ledna. Těšíme se!

[...]

Číst dál

TVÁŘÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU SE STALA..

Tak a je to tady! Je nám ctí oznámit Vám, že tváří letošního ročníku Life is Fashion se stala návrhářka Josefina Bakošová a Ester Geislerová!! Společně s námi podpoří české návrháře a udržitelnou módu! V tuto chvíli pracujeme na hlavním vizuálu, máte se na co těšit!
#lifeisfashioncz #lif #esterajosefina #pripravujemeplakat #czechdesigners #udrzitelnamoda 
#estergeislerova #josefinabakosova #designers

[...]

Číst dál

HLAVNÍ VIZUÁL JE VENKU!

Tak tohle je on, hlavní vizuál letošního ročníku LIFE IS FASHION! Za výsledkem stojí fotograf Lukáš Dohonal, make-up artistka Iveta Duong, návrhářka Josefína Bakošová, Ester Geislerová a Ester&Josefína! Šaty jsou z kolekce Imago od Josefíny Bakošové, boty Snaha zapůjčené od Local Labels. Velké díky všem! Pyšná Klára a Pavlína. 

[...]

Číst dál

PODPOŘTE ČESKÉ NÁVRHÁŘE A UDRŽITELNOU MÓDU NA HITHITU

Rozhodly jsme se jít s kůží na trh a projekt Life Is Fashion daly na HitHit. Věříme, že nás všichni fanoušci české tvorby a udržitelné módy podpoří a zároveň, že najdeme fanoušky nové. Exkluzivně si můžete nyní zakoupit vstupenky na březnový Life Is Fashion. Bojujte s námi!!

[...]

Číst dál

BŘEZEN SE POMALU BLÍŽÍ A O NÁS SE PÍŠE

Všichni se velmi těšíme na březen. Seznam návrhářů se pomalu uzavírá a my jsme v vidět v médiích. Sledujte nás! Všechno důležité najdete v události na Facebooku.

[...]

Číst dál

DRINKY Z VÝBĚROVÉ KÁVY NA LIFE IS FASHION

Věděli jste, že z kávy se dají míchat výborné drinky? My ne, ale díky šikovnému kavárníkovi Davidovi Stránskému je budeme moci ochutnat v březnu na pop up shopu Life is Fashion. David zde bude celé tři dny se svojí Kavárnou na cestě a exkluzivně pro nás namíchá speciální LIF Drink. Přijďte ho ochutnat! Vstupenky na Hithitu!

[...]

Číst dál

WORKSHOPY s METRÁŽ DESIGN

Ve spolupráci s Metráž Design jsme pro Vás připravili tři workshopy, kde si můžete vyrobit náramek, náhrdelník nebo náušnice. Přihlásit se můžete tak, že se na Facebooku zúčastníte události k workshopu. Vstupné na samotný workshop je součástí vstupenky na celou akci Life is Fashion. Zakoupit vstupenku si můžete zde.

[...]

Číst dál

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Spustili jsme předprodej vstupenek na Gooutu. Do 14.3. máte jedinečnou možnost zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu 90 Kč, od 15.3. bude stát vstupenka na všechny tři dny 120 Kč a je možné ji zakoupit u Gooutu a na místě.

[...]

Číst dál