Zajistěte si vstupní heslo na březnový pop-up Life is Fashion

Březnový pop-up Life is Fashion se ponese v duchu Street Style Fashion. Představíme vám exkluzivně nové kolekce návrháře a tváře letošního ročníku Pavla Berkyho, také Tamary Bodnárové - TAM ARA, Romana Humlíčka, Kide, OVÁ a Rebeky Monhartové - Remon. Úplně poprvé spatří světlo světa nová módní značka z přírodních materiálů White Sage od herečky z populárního seriálu MOST!, Dominky Býmové.

[...]

Číst dál

DALŠÍ ROČNÍK V BŘEZNU A V LISTOPADU 2019

Další ročník populární akce Life is Fashion proběhne v březnu 2019 a listopadu 2019. V březnu vznikne mini pop-up kde představíme pár návrhářů a novou knihu Fashion Management. Vstup bude na heslo - to můžete získat zde! V listopadu se můžete těšit na exkluzivní představení kolekcí od zhruba 25 lokálních návrhářů. Hlavní tváří tohoto roku se stal oblíbený návrhář Pavel Berky, který LIF zahájí svojí módní přehlídkou. Vidíme se. Tým LIF!

[...]

Číst dál

#WORKONZERO - MEZINÁRODNÍ DEN BOJE PROTI DĚTSKÉ PRÁCI

Podporujeme projekt #Workonzero, jehož hlavní myšlenkou je upozornit běžného spotřebitele oblečení na to, že řada velkých módních firem si vybírá na práci levné lokality - převážně rozvojové země, kde jsou často využívány děti jako levná pracovní síla. Tyto značky, jejichž původ oblečení často pochází z textilních manufaktur v Bangladéši či Indii, ovšem problém dětské práce často vůbec neřeší anebo ho přehlížejí. Stejně tak je smutný přístup i mnohých spotřebitelů, kteří se otázkou - odkud pochází jejich oblečení - vůbec nezabývají a o problematice dětské práce tak často ani nic netuší. 

[...]

Číst dál

Havlíkova Přírodní Apotéka na LIF

Od neděle 25. 3. do úterý 27. 3. nás můžete navštivit v Galerii kritiků a kromě toho, že zde můžete obdivovat nové kousky z kolekcí 15 návrhářů, tak na Vás zde bude čekat Havlíkova Apotéka se svými skvělými produkty.

[...]

Číst dál

Upravte recepturu Havlíkova přírodního zázraku

Oblíbená Havlíkova přírodní Apotéka se objevila na Life is Fashion, kde jste měli možnost vyzkoušet některé produkty a hlavně zapojit se do testování nového krémového Havlíkova přírodního zázraku, který se dle hodnocení zákazníků ještě bude upravovat. Pokud jste se o tom ještě nedozvěděli, stále máte možnost zastavit se na prodejně a o testovací vzorek si zažádat.

[...]

Číst dál

DEBATA S ESTER A JOSEFÍNOU NA LIF

"Asi je to mnou"...Sledujete Ester a Josefínu? Pro nadšence módy, ale také úspěšných projektů a Instagramu, jsme pro Vás připravili debatu s Ester a Josefínou. Holky budou debatovat o projektu Manifesto, jejich Instagramu a plánech do budoucna. Projekt Manifesto, získal svou oblibu díky notoricky známým a stále dokola používaným větám ve vztazích, které Ester a Josefína přenesly úspěšně na trička. Podrobně o svém projektu promluví v neděli 25. 3. v 16 h v debatě, na tu se můžete hlásit přes náš Facebook. Těšit se můžete i na další přednášky, které najdete na našem FB. #lifeisfashioncz #manifesto #esterajosefina

[...]

Číst dál

PROGRAM: 25. - 27. 3. Life is Fashion

Od neděle 25. 3. až do úterý 27. 3. jsme pro vás v rámci prodejního pop up butik Life is Fashion připravili bohatý program. Na ten se můžete přijít podívat se zakoupenou vstupenkou na Life is Fashion, a to na pokladně v Galerii Kritiků nebo v online předprodeji na Gooout.cz.

[...]

Číst dál

PAVEL BERKY NA LIFE IS FASHION EXKLUZIVNĚ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI

Jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských designerů Pavel Berky představí koncem března svou novou kolekci pro jaro/léto 2018 a to exkluzivně v centru Prahy v rámci pop up prodejní akce Life is Fashion. Ta vznikla na podporu českých návrhářů a udržitelnosti. Ve dnech 25. – 27. 3. budou mít návštěvníci možnost se osobně setkat s 15 návrháři a jejich novými kolekcemi, které poprvé ukážou světu.

[...]

Číst dál

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

Spustili jsme předprodej vstupenek na Gooutu. Do 14.3. máte jedinečnou možnost zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu 90 Kč, od 15.3. bude stát vstupenka na všechny tři dny 120 Kč a je možné ji zakoupit u Gooutu a na místě.

[...]

Číst dál

WORKSHOPY s METRÁŽ DESIGN

Ve spolupráci s Metráž Design jsme pro Vás připravili tři workshopy, kde si můžete vyrobit náramek, náhrdelník nebo náušnice. Přihlásit se můžete tak, že se na Facebooku zúčastníte události k workshopu. Vstupné na samotný workshop je součástí vstupenky na celou akci Life is Fashion. Zakoupit vstupenku si můžete zde.

[...]

Číst dál