PAVEL BERKY NA LIFE IS FASHION EXKLUZIVNĚ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI

Jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských designerů Pavel Berky představí koncem března svou novou kolekci pro jaro/léto 2018 a to exkluzivně v centru Prahy v rámci pop up prodejní akce Life is Fashion. Ta vznikla na podporu českých návrhářů a udržitelnosti. Ve dnech 25. – 27. 3. budou mít návštěvníci možnost se osobně setkat s 15 návrháři a jejich novými kolekcemi, které poprvé ukážou světu.

Pavel Berky, nadějný návrhář působící v Praze a Londýně, posbíral za svoji kariéru mnoho ocenění. Prošel těžkou cestou a dnes sklízí zasloužené úspěchy. Jenom nedávno vyhrál soutěž Exalt Fashion Show v Salt Lake City a soutěž The Way, která běžela na TV ÓČKO. Jeho tvorbu obdivují milovníci módy nejen u nás a na Slovensku, ale také  v New Yorku, Salt Lake City a Londýně.

Pražané dostanou možnost se s Pavlem setkat osobně na akci Life is Fashion v Galerii Kritiků, kde exkluzivně představí svou novou kolekci na jaro a léto 2018. Zároveň se zde mohou stát majiteli jednoho z jeho originálních a propracovaných kousků. Při tvorbě se inspiruje lidmi, jejich potřebami a udžitelnou módou. Návštěvníci se mohou těšit také na pár kousků z jeho předešlé kolekce a přednášku o jeho tvorbě.

Vstupenky si můžete zakoupit již nyní na Gooutu

26. 3. od 19:00 hod – PAVEL BERKY HOVOŘÍ O SVÉ TVORBĚ

Pavel pohovoří o své značce, se kterou působí ve Velké Británii a v České republice. Představí novinky ze své nadcházející kolekce, kterou si zákazníci mohou na místě zakoupit. Dozvíte se, jak kolekce vznikala a co ho inspirovalo, více na Facebooku.

 

Galerie Kritiků – Palác Adria, Jungamnnova 31, Praha 1

25 – 27. 3. 2018

NE 13:00 hod – 19:00 hod

PO–ÚT 15:00 hod – 21:00 hod

Facebook

Instagram

#lifeisfashioncz