Pro návrháře

Pro návrháře

Katalog návrhářů

Všichni lokální návrháři na jednom místě. To je náš katalog Česká módní scéna.

Setkáváme se s lidmi, kteří by lokální módu rádi podpořili, ale neví jak a kde najít zajímavé lokální návrháře, kteří by jim padli do noty. Česká módní scéna je inspirací pro všechny tápající. Návrhářům zde dáváme jedinečnou šanci dát o sobě vědět.

Na vás je jen přijít s fotkou, která zaujme na první dobrou, a krátkým textem, který o vás něco řekne.

Chcete být součástí katalogu? Napište nám na produkce@lifeisfashion.cz.

PR & Marketing

Nevíte si rady se zviditelněním své značky? Pomůžeme vám se sociálními sítěmi, nastavením marketingové strategie a dostat se do médií.

Napište nám na pavlina@lifeisfashion.cz.

Sejdeme se u kafe a promluvíme si o tom, co vám chybí, a v čem bychom vám mohli být k ruce.

Oblékáme firmy od lokálních návrhářů

Odrazem uvědomělé moderní firmy je mimo jiné zaměření na detaily, kterými svou společnost prezentují. Pracovní uniformy jsou v maloobchodním světe jedním z výrazných prvků, se kterými přijde zákazník do styku, často jsou ale zároveň velmi zanedbávanou složkou.

Jednoduchá myšlenka větší firmy hledající si lokální oblečení je v praxi příliš složitá, chybějí kontakty z obou stran i porozumění vzájemným potřebám. Prostředníkem, díky kterému mohou firmy jednoduše podporovat lokální trh tím, co potřebují, jsme my.

Návrháře vybíráme dle celkového konceptu a představ firmy.
S firmou vymyslíme nejvhodnější propojení s vybraným návrhářem a postaráme se o hladký průběh realizace, jehož výsledkem bude originální a reprezentativní služební oděv.

Firemní oblečení nemusí být jen uniforma, ale může zároveň vypadat dobře, být příjemné na dotek a celodenní nošení a podtrhnout smýšlení firmy.