<<
>>

DRINKY Z VÝBĚROVÉ KÁVY NA LIFE IS FASHION

20. únor 2018

Věděli jste, že z kávy se dají míchat výborné drinky? My ne, ale díky šikovnému kavárníkovi Davidovi Stránskému je budeme moci ochutnat v březnu na pop up shopu Life is Fashion. David zde bude celé tři dny se svojí Kavárnou na cestě a exkluzivně pro nás namíchá speciální LIF Drink. Přijďte ho ochutnat! Vstupenky na Hithitu!

[...]


PODPOŘTE ČESKÉ NÁVRHÁŘE A UDRŽITELNOU MÓDU NA HITHITU

7. únor 2018

Rozhodly jsme se jít s kůží na trh a projekt Life Is Fashion daly na HitHit. Věříme, že nás všichni fanoušci české tvorby a udržitelné módy podpoří a zároveň, že najdeme fanoušky nové. Exkluzivně si můžete nyní zakoupit vstupenky na březnový Life Is Fashion. Bojujte s námi!!

[...]


HLAVNÍ VIZUÁL JE VENKU!

22. leden 2018

Tak tohle je on, hlavní vizuál letošního ročníku LIFE IS FASHION! Za výsledkem stojí fotograf Lukáš Dohonal, make-up artistka Iveta Duong, návrhářka Josefína Bakošová, Ester Geislerová a Ester&Josefína! Šaty jsou z kolekce Imago od Josefíny Bakošové, boty Snaha zapůjčené od Local Labels. Velké díky všem! Pyšná Klára a Pavlína. 

[...]


TVÁŘÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU SE STALA..

21. leden 2018

Tak a je to tady! Je nám ctí oznámit Vám, že tváří letošního ročníku Life is Fashion se stala návrhářka Josefina Bakošová a Ester Geislerová!! Společně s námi podpoří české návrháře a udržitelnou módu! V tuto chvíli pracujeme na hlavním vizuálu, máte se na co těšit!
#lifeisfashioncz #lif #esterajosefina #pripravujemeplakat #czechdesigners #udrzitelnamoda 
#estergeislerova #josefinabakosova #designers

[...]


#LIFZPOVĚĎ: HANA NOBLE - LAZY EYE

19. leden 2018

Hana Noble navrhuje značku Lazy Eye inspirovanou 40. a 50. léty. Její poslední kolekce Rainbow Velvet se opírá o Davida Lynche a určitě Vás nadchne tak jako nás. Poližili jsme jí pár otázek.

[...]


#LIFZPOVĚĎ: IVICA JUSKOVÁ - SLÁVICA DESIGN

16. leden 2018

Kolik hodin denně pracuje Ivica Jusková zakladatelka slávica design a jakou barvu má ráda? Na to a na pár dalších otázek nám odpověděla v krátkém videu v lifzpovědi! #lifzpoved #ivicajuskova #lifeisfashioncz #lif #slavicadesign #fashion #bratislava #design

[...]


#LIFZPOVĚĎ: LUCIE KUTÁLKOVÁ - LEEDA

18. prosinec 2017

Položili jsme 8 otázek návrhářce Lucii Kutálkové, která tvoří českou značku Leeda založenou v roce 2003 v Praze. Lucie se za deset let prý vidí na pláži s koktejlem! Co odpověděla na ostatní otázky najdete níže a na našem Facebooku a Instagramu.

[...]


LIFE IS FASHION 2018

1. listopad 2017

Další ročník prodejního pop-up butiku LIFE IS FASHION proběhne 25. - 27.3.2018 v Galerii Kritiků, Palác Adria v Jungmannově ulicic v Praze 1. Přihlášky pro vystavující návrháře budou k dispozici zde od ledna. Těšíme se!

[...]


Vstupenky v prodeji!

4. květen 2017

Předprodej vstupenek do divadla Royal na víkendový pop-up butik LIFE IS FASHION byl zahájen. Lístky můžete zakoupit přes Goout. Těšíme se na Vás! 

[...]


Tváří letošního ročníku se stala Karolína Krézlová

23. duben 2017

Tváří letošního ročníku se stala Karolína Krézlová, herečka, modelka a návrhářka kolekce plavek a spodního prádla značky No Cage. Karolína nafotila hlavní vizuál pro květnový ročník LIFE IS FASHION.

[...]

Předchozí
Další
Instagram Facebook