>>

#WORKONZERO - MEZINÁRODNÍ DEN BOJE PROTI DĚTSKÉ PRÁCI

12. červen 2018

Podporujeme projekt #Workonzero, jehož hlavní myšlenkou je upozornit běžného spotřebitele oblečení na to, že řada velkých módních firem si vybírá na práci levné lokality - převážně rozvojové země, kde jsou často využívány děti jako levná pracovní síla. Tyto značky, jejichž původ oblečení často pochází z textilních manufaktur v Bangladéši či Indii, ovšem problém dětské práce často vůbec neřeší anebo ho přehlížejí. Stejně tak je smutný přístup i mnohých spotřebitelů, kteří se otázkou - odkud pochází jejich oblečení - vůbec nezabývají a o problematice dětské práce tak často ani nic netuší. 

[...]


#LIFZPOVĚĎ: KOSHILESS A ANDREA ŠLECHTOVÁ

19. duben 2018

Andrea Šlechtová, jedna ze zakladatelek značky KOSHIless, nám odpověděla v #LIFZPOVĚDI na pár otázek. Značka KOSHIless nás zaujala, protože se zaměřuje na udržitelnost, upcyklaci a dává nový život starým látkáma či žárovkám.

[...]


Upravte recepturu Havlíkova přírodního zázraku

2. duben 2018

Oblíbená Havlíkova přírodní Apotéka se objevila na Life is Fashion, kde jste měli možnost vyzkoušet některé produkty a hlavně zapojit se do testování nového krémového Havlíkova přírodního zázraku, který se dle hodnocení zákazníků ještě bude upravovat. Pokud jste se o tom ještě nedozvěděli, stále máte možnost zastavit se na prodejně a o testovací vzorek si zažádat.

[...]


DEBATA S ESTER A JOSEFÍNOU NA LIF

20. březen 2018

"Asi je to mnou"...Sledujete Ester a Josefínu? Pro nadšence módy, ale také úspěšných projektů a Instagramu, jsme pro Vás připravili debatu s Ester a Josefínou. Holky budou debatovat o projektu Manifesto, jejich Instagramu a plánech do budoucna. Projekt Manifesto, získal svou oblibu díky notoricky známým a stále dokola používaným větám ve vztazích, které Ester a Josefína přenesly úspěšně na trička. Podrobně o svém projektu promluví v neděli 25. 3. v 16 h v debatě, na tu se můžete hlásit přes náš Facebook. Těšit se můžete i na další přednášky, které najdete na našem FB. #lifeisfashioncz #manifesto #esterajosefina

[...]


Havlíkova Přírodní Apotéka na LIF

19. březen 2018

Od neděle 25. 3. do úterý 27. 3. nás můžete navštivit v Galerii kritiků a kromě toho, že zde můžete obdivovat nové kousky z kolekcí 15 návrhářů, tak na Vás zde bude čekat Havlíkova Apotéka se svými skvělými produkty.

[...]


PAVEL BERKY NA LIFE IS FASHION EXKLUZIVNĚ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI

12. březen 2018

Jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských designerů Pavel Berky představí koncem března svou novou kolekci pro jaro/léto 2018 a to exkluzivně v centru Prahy v rámci pop up prodejní akce Life is Fashion. Ta vznikla na podporu českých návrhářů a udržitelnosti. Ve dnech 25. – 27. 3. budou mít návštěvníci možnost se osobně setkat s 15 návrháři a jejich novými kolekcemi, které poprvé ukážou světu.

[...]


PROGRAM: 25. - 27. 3. Life is Fashion

12. březen 2018

Od neděle 25. 3. až do úterý 27. 3. jsme pro vás v rámci prodejního pop up butik Life is Fashion připravili bohatý program. Na ten se můžete přijít podívat se zakoupenou vstupenkou na Life is Fashion, a to na pokladně v Galerii Kritiků nebo v online předprodeji na Gooout.cz.

[...]


WORKSHOPY s METRÁŽ DESIGN

2. březen 2018

Ve spolupráci s Metráž Design jsme pro Vás připravili tři workshopy, kde si můžete vyrobit náramek, náhrdelník nebo náušnice. Přihlásit se můžete tak, že se na Facebooku zúčastníte události k workshopu. Vstupné na samotný workshop je součástí vstupenky na celou akci Life is Fashion. Zakoupit vstupenku si můžete zde.

[...]


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

2. březen 2018

Spustili jsme předprodej vstupenek na Gooutu. Do 14.3. máte jedinečnou možnost zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu 90 Kč, od 15.3. bude stát vstupenka na všechny tři dny 120 Kč a je možné ji zakoupit u Gooutu a na místě.

[...]


BŘEZEN SE POMALU BLÍŽÍ A O NÁS SE PÍŠE

22. únor 2018

Všichni se velmi těšíme na březen. Seznam návrhářů se pomalu uzavírá a my jsme v vidět v médiích. Sledujte nás! Všechno důležité najdete v události na Facebooku.

[...]

Další
Instagram Facebook