DEBATA S ESTER A JOSEFÍNOU NA LIF

20. březen 2018

"Asi je to mnou"...Sledujete Ester a Josefínu? Pro nadšence módy, ale také úspěšných projektů a Instagramu, jsme pro Vás připravili debatu s Ester a Josefínou. Holky budou debatovat o projektu Manifesto, jejich Instagramu a plánech do budoucna. Projekt Manifesto, získal svou oblibu díky notoricky známým a stále dokola používaným větám ve vztazích, které Ester a Josefína přenesly úspěšně na trička. Podrobně o svém projektu promluví v neděli 25. 3. v 16 h v debatě, na tu se můžete hlásit přes náš Facebook. Těšit se můžete i na další přednášky, které najdete na našem FB. #lifeisfashioncz #manifesto #esterajosefina

[...]

Pokračovat na celý článek

PAVEL BERKY NA LIFE IS FASHION EXKLUZIVNĚ PŘEDSTAVÍ NOVOU KOLEKCI

12. březen 2018

Jeden z nejpopulárnějších česko-slovenských designerů Pavel Berky představí koncem března svou novou kolekci pro jaro/léto 2018 a to exkluzivně v centru Prahy v rámci pop up prodejní akce Life is Fashion. Ta vznikla na podporu českých návrhářů a udržitelnosti. Ve dnech 25. – 27. 3. budou mít návštěvníci možnost se osobně setkat s 15 návrháři a jejich novými kolekcemi, které poprvé ukážou světu.

Pavel Berky, nadějný návrhář působící v Praze a Londýně, posbíral za svoji kariéru mnoho ocenění. Prošel těžkou cestou a dnes sklízí zasloužené úspěchy. Jenom nedávno vyhrál soutěž Exalt Fashion Show v Salt Lake City a soutěž The Way, která běžela na TV ÓČKO. Jeho tvorbu obdivují milovníci módy nejen u nás a na Slovensku, ale také  v New Yorku, Salt Lake City a Londýně.

Pražané dostanou možnost se s Pavlem setkat osobně na akci Life is Fashion v Galerii Kritiků, kde exkluzivně představí svou novou kolekci na jaro a léto 2018. Zároveň se zde mohou stát majiteli jednoho z jeho originálních a propracovaných kousků. Při tvorbě se inspiruje lidmi, jejich potřebami a udžitelnou módou. Návštěvníci se mohou těšit také na pár kousků z jeho předešlé kolekce a přednášku o jeho tvorbě.

Vstupenky si můžete zakoupit již nyní na Gooutu

26. 3. od 19:00 hod – PAVEL BERKY HOVOŘÍ O SVÉ TVORBĚ

Pavel pohovoří o své značce, se kterou působí ve Velké Británii a v České republice. Představí novinky ze své nadcházející kolekce, kterou si zákazníci mohou na místě zakoupit. Dozvíte se, jak kolekce vznikala a co ho inspirovalo, více na Facebooku.

 

Galerie Kritiků – Palác Adria, Jungamnnova 31, Praha 1

25 – 27. 3. 2018

NE 13:00 hod – 19:00 hod

PO–ÚT 15:00 hod – 21:00 hod

Facebook

Instagram

#lifeisfashioncz

 

[...]

Pokračovat na celý článek

PROGRAM: 25. - 27. 3. Life is Fashion

12. březen 2018

Od neděle 25. 3. až do úterý 27. 3. jsme pro vás v rámci prodejního pop up butik Life is Fashion připravili bohatý program. Na ten se můžete přijít podívat se zakoupenou vstupenkou na Life is Fashion, a to na pokladně v Galerii Kritiků nebo v online předprodeji na Gooout.cz.

 

NE 25. 3. otevírací doba 13 - 19 h

14:00 hod - 16:00 hod - Workshop: Vyrobte si náramek s Metráž Design

16:00 hod: Ester Geislerová a Josefína Bakošová - O projektu Manifesto, Instagramu a plánech do budoucna

17:00 hod: Rebeka Monhartová - Představení nové upcycle kolekce kšiltovek

 

PO 26. 3. otevírací doba 16 - 21 h

17:00 hod - 19:00 hod - Workshop: Vyrobte si náhrdelník s Metráž Design

19:00 hod: Pavel Berky - Jak vznikala kolekce SS18

20:00 hod: Martin Brinzda - Jak vzniká kolekce šperků

 

ÚT 27. 3. otevírací doba 16 - 21 h

17:00 hod - 19:00 hod - Vyrobte si náušnice s Metráž Design

 

[...]

Pokračovat na celý článek

WORKSHOPY s METRÁŽ DESIGN

2. březen 2018

Ve spolupráci s Metráž Design jsme pro Vás připravili tři workshopy, kde si můžete vyrobit náramek, náhrdelník nebo náušnice. Přihlásit se můžete tak, že se na Facebooku zúčastníte události k workshopu. Vstupné na samotný workshop je součástí vstupenky na celou akci Life is Fashion. Zakoupit vstupenku si můžete zde.

25.3. od 14:00 hod do 16:00 hod - Vyrobte si náramek

26.3. od 17:00 hod do 19:00 hod - Vyrobte si náhrdelník

27.3. od 17:00 hod do 19:00 hod - Vyrobte si náušnice

Nízkoprahové pracovní dílny Metráž, založily designérka Lucie Kutálková a režisérka a terapeutka Kateřina Jungová. Projekt funguje od roku 2015 a prostřednictvím módy a designu pomáhá ženám, které se dostanou do tísnivé sociální situace. 

Těšíme se na Vás!

[...]

Pokračovat na celý článek

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

2. březen 2018

Spustili jsme předprodej vstupenek na Gooutu. Do 14.3. máte jedinečnou možnost zakoupit vstupenku za zvýhodněnou cenu 90 Kč, od 15.3. bude stát vstupenka na všechny tři dny 120 Kč a je možné ji zakoupit u Gooutu a na místě.

[...]

Pokračovat na celý článek

BŘEZEN SE POMALU BLÍŽÍ A O NÁS SE PÍŠE

22. únor 2018

Všichni se velmi těšíme na březen. Seznam návrhářů se pomalu uzavírá a my jsme v vidět v médiích. Sledujte nás! Všechno důležité najdete v události na Facebooku.

[...]

Pokračovat na celý článek

DRINKY Z VÝBĚROVÉ KÁVY NA LIFE IS FASHION

20. únor 2018

Věděli jste, že z kávy se dají míchat výborné drinky? My ne, ale díky šikovnému kavárníkovi Davidovi Stránskému je budeme moci ochutnat v březnu na pop up shopu Life is Fashion. David zde bude celé tři dny se svojí Kavárnou na cestě a exkluzivně pro nás namíchá speciální LIF Drink. Přijďte ho ochutnat! Vstupenky na Hithitu!

[...]

Pokračovat na celý článek

PODPOŘTE ČESKÉ NÁVRHÁŘE A UDRŽITELNOU MÓDU NA HITHITU

7. únor 2018

Rozhodly jsme se jít s kůží na trh a projekt Life Is Fashion daly na HitHit. Věříme, že nás všichni fanoušci české tvorby a udržitelné módy podpoří a zároveň, že najdeme fanoušky nové. Exkluzivně si můžete nyní zakoupit vstupenky na březnový Life Is Fashion. Bojujte s námi!!

https://youtu.be/c1-NMTLJXKQ

[...]

Pokračovat na celý článek

HLAVNÍ VIZUÁL JE VENKU!

22. leden 2018

Tak tohle je on, hlavní vizuál letošního ročníku LIFE IS FASHION! Za výsledkem stojí fotograf Lukáš Dohonal, make-up artistka Iveta Duong, návrhářka Josefína Bakošová, Ester Geislerová a Ester&Josefína! Šaty jsou z kolekce Imago od Josefíny Bakošové, boty Snaha zapůjčené od Local Labels. Velké díky všem! Pyšná Klára a Pavlína. 

[...]

Pokračovat na celý článek

TVÁŘÍ LETOŠNÍHO ROČNÍKU SE STALA..

21. leden 2018

Tak a je to tady! Je nám ctí oznámit Vám, že tváří letošního ročníku Life is Fashion se stala návrhářka Josefina Bakošová a Ester Geislerová!! Společně s námi podpoří české návrháře a udržitelnou módu! V tuto chvíli pracujeme na hlavním vizuálu, máte se na co těšit!
#lifeisfashioncz #lif #esterajosefina #pripravujemeplakat #czechdesigners #udrzitelnamoda 
#estergeislerova #josefinabakosova #designers

Foto: Karolina Holubova Photography

[...]

Pokračovat na celý článek
Další
Instagram Facebook