Pavlína Dvořáková

Pavlína Dvořáková

pavlina@lifeisfashion.cz

+420 603 882 748

Miluji módu, která dobře padne, zakryje slabiny, vystihne přednosti a je z kvalitních materiálů. Ráda se oblékám do originálních kousků od českých návhrářů, kterým fandím. LIFE IS FASHION vznikl spontánně v jeden moment, věřím v něj a chci ho dělat tak, jak to nejlépe umím a aby se zde všichni cítili dobře. To je to, co mi na trhu chybí a co určitě ocení i ostatní ženy prahnoucí po kvalitní módě. Jde o spojení příjemného prostředí, skvělých lidí a originální, kvalitní módy.

Alena Boráková

Alena Boráková

alena@lifeisfashion.cz

+ 420 774669 668

Nadšení pro módu mě provází celý život a patří neodmyslitelně k mému životnímu stylu. Módou a svým stylem vyjadřujeme okolnímu světu, kdo jsme a jaké jsou naše preference. Typ naší osobnosti se vždy odráží na stylu našeho oblékání. Jsem toho názoru, že člověk je šťastný, pokud se věnuje v životě tomu, co mu přináší radost, uspokojení a energii. Což je u mě jednoznačně módní svět. To je také důvod, proč mě oslovil projekt LIFE IS FASHION, který je spojením módy, návrhářského umění, originality a nadšení.

Andrea Šlechtová

Andrea Šlechtová

produkce@lifeisfashion.cz

K módě jsem si našla cestu teprve nedávno a to díky udržitelnosti. S nabídkou známých obchodních řetězců se můžeme spokojit v šíři sortimentu a nabízené ceně, bohužel se však zapomíná na to, co za tím vším stojí. Podpora lokálních značek je tak jedna z forem, jak se dostat ke kvalitnějšímu šatníku a zároveň podpořit tvůrce, které známe a jsou nám určitým způsobem blízcí. A právě to se mi na myšlence LIFE IS FASHION tak líbí.

Eva Kohoutková

Eva Kohoutková

social@lifeisfashion.cz

Módu miluji odmalička a profesně se jí věnuji již přes deset let. Nejsem zastánce jednorázových trendů, ale ocením osobitý styl. Největší blaho zažívám, když jdu po ulici, lidé si všímají, co mám na sobě a přitom vím, že to na nikom jiném nepotkám. Proto jsem šťastná, že můžu být součástí Life Is Fashion, kde všichni fandí české módě a osobitosti a originalitě, kterou představuje.

Instagram Facebook