Klára Galová

Klára Galová

klara@lifeisfashion.cz

+420 774 620 609

Zhruba 15 let je můj život propojen s módou. Je to část mého já a součást životní cesty. Móda není jen to, co si oblečeme ráno na sebe. Je to mnohdy životní přesvědčení a vyjádření každého z nás. O splynutí a naladění společného tónu s tím, co na sobě nosíme. Móda je láska na celý život. Proto, když vznikla myšlenka vytvořit Life is Fashion, současně se v nás zakořenila i velká výzva vytvořit něco jedinečného, elegantního a inspirativního. Propojit originální výrazy návrhářů s námi všemi ostatními a najít tak třeba i nějaké vaše společné cesty.

Pavlína Dvořákova

Pavlína Dvořáková

pavlina@lifeisfashion.cz

+420 603 882 748

Miluji módu, která dobře padne, zakryje slabiny, vystihne přednosti a je z kvalitních materiálů. Ráda se oblékám do originálních kousků od českých návhrářů, kterým fandím. LIFE IS FASHION vznikl spontánně v jeden moment, obě v něj věříme a chceme ho dělat tak, jak to nejlépe umíme a aby se zde všichni cítili dobře. To je to, co nám na trhu chybí a co určitě ocení i ostatní ženy prahnoucí po kvalitní módě. Jde o spojení příjemného prostředí, skvělých lidí a originální, kvalitní módy.

Alena Boráková

Alena Boráková

alena@lifeisfashion.cz

+ 420 774 669 668

Nadšení pro módu mě provází celý život a patří neodmyslitelně k mému životnímu stylu. Módou a svým stylem vyjadřujeme okolnímu světu, kdo jsme a jaké jsou naše preference. Typ naší osobnosti se vždy odráží na stylu našeho oblékání. Jsem toho názoru, že člověk je šťastný, pokud se věnuje v životě tomu, co mu přináší radost, uspokojení a energii. Což je u mě jednoznačně módní svět. To je také důvod, proč mě oslovil projekt LIFE IS FASHION, který je spojením módy, návrhářského umění, originality a nadšení.

Instagram Facebook